Szukamy Opiekuna oraz Nauczyciela jęz. Angielskiego

Szukamy Opiekuna i Nauczyciela jęz. Angielskiego

Pracuj z nami tworząc wyjątkowe miejsce

Jak pracujemy?

Niepubliczne przedszkola integracyjne Szumi Szum znajdują się w Warszawie w Wesołej oraz na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Pracujemy w oparciu o założenia pedagogiki leśnej i Porozumienia bez Przemocy. W krótkim czasie udało nam się zdobyć zaufanie oraz uznanie lokalnej społeczności, jesteśmy placówką rozpoznawalną głównie dzięki naszemu profilowi na fb.

Zachęcamy do poznania nas bliżej przed złożeniem aplikacji facebook.com/bliskieprzedszkole/

Poszukujemy nauczyciela, języka angielskiego, który będzie prowadził codzienne lekcje z wybranych tematów, a w pozostałym czasie będzie towarzyszył dzieciom, komunikując się z nimi w języku angielskim, bawiąc się, pomagając w codziennych czynnościach. Praca w kilkunastoosobowej grupie dzieci w różnym wieku. W każdej grupie zatrudniamy minimum trzech dorosłych: wychowawcę, nauczyciela języka angielskiego, pomoc lub nauczyciela wspomagającego. Praca 35 godzin tygodniowo w systemie zmianowym w godzinach 7.30-17.30. Nauczyciel wraz z dziećmi przebywa w pobliskim lesie przez minimum 3 godzinny dziennie niezależnie od pogody.

Czego oczekujemy?

  • Posiadanie kwalifikacji do bycia nauczycielem języka angielskiego (TEFL, przygotowanie pedagogiczne), i doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • znajomość głównych założeń NVC, rodzicielstwa bliskości, pedagogiki Marii Montessori, edukacji leśnej,
  • chęć i umiejętność pracy w nurcie edukacji alternatywnej
  • cierpliwość, komunikatywność, zaangażowanie
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Wynagrodzenie od 4000 zł. Stały rozwój zawodowy w tym możliwość awansu, szkolenia wewnętrzne i superwizje, możliwość sfinansowania wybranych szkoleń zewnętrznych, kartę sportową, pakiet medyczny, ale przede wszystkim pracę w miłym koedukacyjnym zespole pedagogów różnej specjalności, ze stałym dostępem do kawy i czekolady.

Gotowa/gotów na dzień próbny?
Wypełnij formuarz